Dominika Kožušníková

Dominika je talentovaná tanečnica a súčasť nášho tímu. Jej vášeň pre tanec sa začala už v piatich rokoch. Pochádza z Ostravy, kde žila až do roku 2020, kedy sa rozhodla presťahovať na Slovensko za svojim tanečným a zároveň životným partnerom, Dominikom Cipárom.

Je absolventkou Gymnázia so špecializáciou na moderný tanec na Janáčkovom konzervatóriu v Ostrave. V minulosti reprezentovala tanečný klub TK Trend Ostrava, kde získala cenné skúsenosti a rozvíjala svoje tanečné schopnosti.

Dominika Kožušníková
Dominika Kožušníková

Od roku 2017 Dominika spolu s Dominikom reprezentuje Slovenskú republiku. Svojimi vynikajúcimi výkonmi sa prebojovali do finále Majstrovstiev Slovenska v latinsko-amerických tancoch v kategórii dospelí v rokoch 2019-2023. Sú tiež niekoľkonásobnými víťazmi a finalistami Slovenského pohára. Dosiahla Medzinárodnú výkonnostnú triedu S, čo svedčí o jej tanečných kvalitách.

Okrem svojich úspechov v tanci sa tiež Dominika zapojila do televíznych projektov. V roku 2022 a 2023 účinkovala v sprievodných tanečných vystúpeniach v televíznej show Let’s dance.