Cena Modráka

Cena Modráka je výnimočná tanečná súťaž, ktorej tvárou a organizátorom je Peter Modrovský. Spolu so skúseným tímom tanečníkov a organizátorov z tanečnej akadémie Dansovia pripravujeme každoročne súťaž v tanečnom športe, ktorá nás spája s nadšenými tanečníkmi z celého Slovenska a okolia.

Tanečná súťaž Petra Modrovského
Tanečná súťaž Petra Modrovského

Cena Modráka prináša skvelé tanečné výzvy pre rôzne vekové kategórie detí aj mládeže, ktorí majú príležitosť predviesť svoje tanečné umenie a odhodlanie na parkete.

Cena Modráka
Cena Modráka

Súťaž je nielen o víťazstvách, ale aj o nových skúsenostiach a zlepšení tanečnej úrovne. Našim cieľom je priniesť lokálnu súťaž, kde majú tanečníci možnosť pravidelne ukázať svoje tanečné schopnosti.
Naši úspešní tanečníci si odnášajú nielen zážitky, ale aj krásne ceny. Cenu Modráka vyznačuje bohatá odmena pre víťazov a ocenenie za ich úsilie.

Tanečníci si odnášajú skvelé ceny
Tanečníci si odnášajú skvelé ceny

Sme hrdí na každého účastníka a veríme, že Cena Modráka je nezabudnuteľnou tanečnou skúsenosťou. Tvoríme prostredie, kde sa všetci môžu inšpirovať a zdieľať vášeň pre tanec.

Tanečná súťaž Cena Modráka
Tanečná súťaž Cena Modráka

Sledujte našu webovú stránku a sociálne médiá, aby ste sa dozvedeli viac o nadchádzajúcom ročníku Ceny Modráka a ďalších projektoch, na ktorých pracujeme.