Tanečné leto

Denný tanečný tábor je určený pre deti od 5 rokov a predstavuje skvelý spôsob, ako stráviť týždeň z letných prázdnin plný tanca, zábavy a nových priateľstiev.

Tanečné leto
Tanečné leto

V Tanečnej akadémii Dansovia sme prvýkrát otvorili brány denného letného tábora v roku 2014 a odvtedy sa každý rok tešíme na stretnutie s mnohými talentovanými mladými tanečníkmi. Za pomoci našich skúsených lektorov a organizačného tímu si deti môžu užiť nezabudnuteľné tanečné lekcie, ktoré im pomôžu rozvíjať ich tanečné schopnosti.

Denný tanečný tábor
Denný tanečný tábor

Okrem tancovania ponúkame aj širokú škálu voľnočasových aktivít, ktoré zaručia, že si vaše deti užijú každú sekundu tanečného leta. Našim malým tanečníkom poskytujeme možnosť hrať x-box, ping-pong a vychutnávať si rôzne spoločenské hry. Okrem toho organizujeme aj vonkajšie aktivity ako futbal, basketbal, vybíjanú, volejbal a frisbee, ktoré posilnia ich fyzickú kondíciu a tímovú spoluprácu.

Ponúkame širokú škálu tanečných aj netanečných aktivít
Ponúkame širokú škálu tanečných aj netanečných aktivít

Vrcholom tanečného leta je záverečné vystúpenie pre hrdých rodičov, kde deti predvedú všetko, čo sa naučili počas týždňa. Pre deti je to skvelá príležitosť prejaviť svoje tanečné zručnosti a získať sebavedomie na pódiu.

Záverečné vystúpenie
Záverečné vystúpenie

V Dansovii si zakladáme na kvalitnej strave, preto sa o jedlá stará náš šikovný tím kuchárov z VIP cateringu – Sharkam B&B Catering. Deti dostávajú vynikajúce raňajky, obed, olovrant, ovocie a pitný režim, aby mali energiu na tancovanie po celý deň.

Tanečné leto v Dansovii
Tanečné leto v Dansovii

Tešíme sa, že budeme mať tú česť privítať možno aj vaše deti a poskytnúť im nezabudnuteľné letné zážitky plné tanca a zábavy. Ak máte akékoľvek otázky alebo potrebujete ďalšie informácie, neváhajte nás kontaktovať. Sme tu pre vás a radi vám pomôžeme.