O nás

Tanečná akadémia Dansovia bola založená v júli 2007 ako spoločná myšlienka Petra Modrovského a Jána Ďurovčíka. Sme hrdí na to, že sme sa stali domovom pre množstvo nadaných a vášnivých tanečníkov.

Peter Modrovský a Ján Ďurovčík
Peter Modrovský a Ján Ďurovčík

Momentálne nás navštevuje približne 300 ľudí, prevažne deti, z ktorých rastie nová generácia tanečníkov. Veríme v to, že tanec nie je iba umením, ale aj spôsobom života, a preto sa snažíme prinášať našim žiakom najvyššiu úroveň výučby a inšpirácie.

Cieľom tanečnej akadémie Dansovia je poskytnúť tanečníkom všetkých vekových kategórií a úrovni tanca príležitosť objaviť a rozvíjať svoj potenciál. Snažíme sa vytvoriť príjemné a podporujúce prostredie, kde sa každý môže vyjadriť a rásť.

Tanečná akadémia Dansovia
Tanečná akadémia Dansovia

Našou prioritou je ponúkať kvalitné vyučovanie najmä štandardných a latinsko-amerických tancov prostredníctvom skúsených trénerov. Veríme, že správne vedenie a motivácia sú kľúčové pre dosiahnutie úspechu. Preto sa snažíme vybudovať dôveru, podporu a vzájomné porozumenie medzi žiakmi a učiteľmi.

Ponúkame širokú škálu aktivít ako sú krúžky pre deti a mládež, Venčekové kurzy pre stredné školy, tanečné kurzy pre dospelých, svadobná príprava alebo kurzy pre zdravotne znevýhodnených tanečníkov.

Venčekový bál
Venčekový bál

Naša akadémia organizuje rôzne akcie a projekty, napríklad: Cenu Modráka, tanečné sústredenie Modrák –Dansovia v prírode, Venčekový bál, Vianočný večierok, Tanečné leto alebo záverečné vystúpenie s grilovačkou pri príležitosti konca školského roka.

Ak chcete objaviť krásu tanca a získavať nové skúsenosti, srdečne vás vítame v našej tanečnej akadémii DANSOVIA.