Externí lektori

Lucia Šimková
Lucia je tanečnicou so silnou vášňou a zápalom pre orientálny brušný tanec. Svoju tanečnú cestu začala v tanečnej škole Jagermajster. V tomto období bol jej partnerom Peter Modrovský. So svojím druhým tanečným partnerom dosiahli výkonnostnú triedu B.

Na orientálny brušný tanec sa zameriava už vyše 16 rokov. Počas tejto doby sa stala skúsenou lektorkou a choreografkou v tejto oblasti. Stále sa vzdeláva a zdokonaľuje, pravidelne absolvuje kurzy a workshopy u najuznávanejších tanečných lektorov nielen z Egypta, ale aj z iných krajín sveta. Jej oddanosť a vášeň k orientálnemu tancu je cítiť v každom jej vystúpení.

Lucia je aktívnou tanečnicou, porotkyňou a lektorkou workshopov nielen na Slovensku, ale aj v zahraničí. Jej tanečné schopnosti a talent boli ocenené na viacerých medzinárodných súťažiach, kde získala viaceré víťazstvá. Momentálne pracuje na svojom projekte – tanečná skupina Aphrodisia Dance Company.


Miroslav Martinovič
Miroslav Martinovič je vášnivým tanečníkom so širokým spektrom skúseností. Svoju tanečnú kariéru začal v roku 1993 v tanečnej škole Jagermajster pod vedením Eleny a Igora Jágerských. Venoval sa súťažnému spoločenskému tancu a špecializoval sa na latinsko-americké tance. Dosiahol Medzinárodnú výkonnostnú triedu S. Bol viacnásobným finalistom Majstrovstiev Slovenskej republiky v latinsko-amerických tancoch. V roku 2001 získal trénersky certifikát pre základné kategórie spoločenských tancov. Okrem toho si rozšíril svoje trénerské schopnosti pôsobením v Bostone, kde vyučoval a súťažil v kategórii Pro/Am. V roku 2021 sa stal držiteľom certifikátu Pilates inštruktor.

Od roku 2005 pracuje Mirko ako profesionálny tanečník na rôznych divadelných scénach doma i v zahraničí. Vystupoval na scénach v Mexiku, Fínsku, Maďarsku, Rakúsku a Českej republike. Na domácej pôde najdlhšie pôsobí na doskách divadla Nová scéna, kde je súčasťou tímu už viac ako 16 sezón. Je tiež dlhoročným členom Slovenského divadla tanca, kde je súčasťou tanečného súboru J. Ďurovčíka. Okrem toho je členom tanečnej skupiny Credance pod vedením L. Cmoreja, s ktorou sa dostal do finále v televíznom projekte Česko Slovensko má talent 2012.

Miro svoje tanečné a choreografické schopnosti prejavil v spolupráci pri tvorbe rôznych televíznych projektov, vrátane Chart Show, 2 na 1, Miss Universe Slovensko a Let’s dance. Jeho talent a kreativita prispievajú k rozmanitosti našej tanečnej akadémie.


Mário Lopez
Mário je absolventom tanečného konzervatória a skúseným učiteľom tanca. Venoval sa spoločenskému tancu viac ako 25 rokov, a to s vášňou a oddanosťou. Neskôr našiel naplnenie v latinsko-americkej Salse. Jeho úspechy sú obdivuhodné. V roku 2005 sa stal Majstrom Slovenska a Majstrom Európy v Salse. V roku 2009 dosiahol titul Vicemajstra sveta v Salse. V roku 2013 sa stal víťazom svetového pohára WADF v Salsa Shines. Jeho nadanie a zručnosti ho viedli k tomu, aby sa stal aktívnym tanečníkom, choreografom, animátorom, inštruktorom Zumby, učiteľom Salsy a dokonca aj DJ-om.

Mário je talentovaný choreograf a jeho tanečné umenie sa prejavilo v rôznych televíznych projektoch. Spolupracoval na projektoch ako Let’s dance, Slovensko má talent, Talentmania, Silvester na Markíze, Miss Universe a Cat girl. Jeho kreatívne a energické choreografie prispeli k úspechu týchto televíznych projektov.


Pavel Moisés
Pavel Moisés je viacnásobne ocenený tanečník, choreograf a tréner s bohatými skúsenosťami. Titul Majster Slovenska v latinsko-amerických tancoch získal v roku 1994 v kategórii Junior. Dosiahol Medzinárodnú výkonnostnú triedu S.

Svoje vedomosti a skúsenosti vo svete spoločenského tanca odovzdáva už 19 rokov poslucháčom na konzervatóriu a VŠMU. Okrem toho je Palo aktívnym tanečníkom a choreografom argentínskeho tanga, ktorý je považovaný za jeden z najromantickejších tancov. Už vyše 20 rokov sa venuje tréningu bojového umenia Tai Chi, ktoré je ideálnym doplnkom pre akýkoľvek tanec.

V minulosti sme mohli Pala vidieť na obrazovkách STV ako moderátora detskej relácie Crn Crn. Okrem toho, počas 11 rokov, účinkoval v prestížnom predstavení Tančiareň v Slovenskom národnom divadle.