Modrák – Dansovia v prírode

Akcia Modrák – Dansovia v prírode je jedinečnou príležitosťou pre všetkých tanečníkov a milovníkov tanca spojiť tanečné umenie s krásou prírody. V srdci malebného Račího údolí sa nachádza historická Tančiareň so 120-ročnou tradíciou. Račí údolí patrí k najmalebnejším miestam Rychlebských hôr, je zároveň prírodnou rezerváciou. Tančiareň – perla Račího údolí je jednou z najkrásnejších stavieb Rychlebských hôr. Je to miesto, kde sa narodila Danka – mama Petra Modrovského.

Tančiareň v Račím údolí
Tančiareň v Račím údolí

Na našom tanečnom sústredení sa venujeme spoločenským tancom – štandardným a latinsko-americkým tancom, ale aj ďalším tanečným štýlom ako je Tango argentino, Salsa, Swing, Country alebo orientálny tanec.

Swing
Swing

Program je starostlivo naplánovaný a ponúka širokú škálu aktivít. V rámci sústredenia si môžete vychutnať rozcvičky, pobyt v prírode, celodenné tréningy a vzdelávacie lekcie v oblasti tanca. Náš tím skúsených trénerov sa postará o vaše pohodlie a zabezpečí tréningy plné nových zážitkov a skvelých pocitov. Tanec nepozná vek, preto je Dansovia v prírode určená pre všetkých – deti, rodičov, starých rodičov, tanečné páry, ale aj pre sólo dámy.

Modrák – Dansovia v prírode
Modrák – Dansovia v prírode

Dansovia v prírode je miestom, kde sa mnohí talentovaní tanečníci zlepšujú pod vedením Petra Modrovského a jeho tímu trénerov. Toto jedinečné sústredenie v prírode je nezabudnuteľným zážitkom pre členov a priateľov Tanečnej akadémie Dansovia.