Silvia Kadnárová

Silvia sa svojimi výnimočnými tanečnými úspechmi a profesionalitou stala významnou osobnosťou v oblasti štandardných tancov. Od vzniku tanečnej akadémie Dansovia je jej dôležitou súčasťou. Jej vášeň pre tanec a oddanosť svojej práci ju robia neoceniteľným prínosom pre náš tím.

V roku 1997 si odniesla titul Majsterky Slovenska v štandardných tancoch v kategórii Juniori a následne v rokoch 2000, 2001 a 2002 v kategórii Dospelí. Okrem toho bola Vicemajsterkou Slovenska v štandardných tanečných disciplínach v rokoch 1998, 1999 a 2000 v rôznych vekových kategóriách. V roku 2000 sa stala majsterkou Slovenska v 10 tancov v kategórii Mládež.

Silvia Kadnárová
Silvia Kadnárová

Silvia je najúspešnejšia tanečnica v štandardných tancoch v roku 2001 a 2002, a taktiež je považovaná za najúspešnejšiu tanečnicu v zahraničí v roku 2002. Má na svojom konte množstvo víťazstiev Slovenského pohára a bola viacnásobnou finalistkou IDSF IO súťaží. Dosiahla štvrťfinále na Majstrovstvách sveta a získala miesto na Svetových hrách (Olympiáde neolympijských športov) v japonskej Akite.

Jej výnimočný prínos pre slovenský tanečný šport bola ocenená titulom Medzinárodná legenda slovenského tanečného športu. Silvia dosiahla Medzinárodnú výkonnostnú triedu S.

Okrem tanečných úspechov sa tiež zapojila do televíznych projektov. V druhej sérii televíznej show Let’s dance v roku 2008 si s olympionikom Radom Židekom získala 2. miesto. V tretej sérii sa stala partnerkou Fedora Flašíka.