Let’s Dance

Let’s Dance je jednou z najpopulárnejších tanečných show na televíznych obrazovkách a my máme tú česť byť súčasťou jej neustáleho rozvoja. V každom ročníku prináša nové tanečné výzvy a emócie, ktoré zanechávajú divákov ohromených.

Sme súčasťou Let's Dance od samého začiatku.
Sme súčasťou Let’s Dance od samého začiatku.

Tanečná akadémia Dansovia spolupracuje s úspešnou tanečnou televíznou show Let’s Dance už od jej vzniku. V prvej sérii tejto show sa Peter Modrovský spolu s herečkou Zuzanou Fialovou umiestnili na 1. mieste a Peter získal titul Kráľ tanca. V tretej sérii obsadil 3. miesto s Adelou Vinczeovou, a vo štvrtej sérii získal 1. miesto s Nelou Pociskovou. Okrem Petra sa do tejto tanečnej show zapojili aj ďalší členovia nášho tímu. Tanečnice Barbora Jančinová a Silvia Kadnárová sa taktiež v Let’s Dance umiestnili na prvých priečkach. Barbora si v prvej sérii v roku 2006 s olympionikom Jurajom Bačom vytancovala 2. miesto. Silvia zasa v druhej sérii v roku 2008 si s olympionikom Radom Židekom získala 2. miesto.

Tanečná akadémia Dansovia
Tanečná akadémia Dansovia

V roku 2022 a 2023 sa stal Peter Modrovský hlavným choreografom a supervízorom tanečnej časti show Let’s dance. Svojimi kreatívnymi a inovatívnymi choreografiami vytvoril úžasné tanečné vystúpenia, ktoré sa zapísali do sŕdc divákov. Dominik Cipár pôsobil v roku 2022 a 2023 v tíme choreografov v televíznej show Let’s dance a tiež účinkoval v sprievodných tanečných vystúpeniach spolu so svojou partnerkou Dominikou Kožušníkovou. Celý tím Dansovia je k dispozícii počas príprav a trvania tanečnej show Let’s dance a poskytuje podporu a pomoc pri tréningoch účinkujúcim.

Peter Modrovský a Miňo Kereš
Peter Modrovský a Miňo Kereš

Let’s Dance je dôkazom toho, že tanečná vášeň a tvorivosť dokážu spojiť ľudí a priniesť nám všetkým nezabudnuteľné zážitky. Tento projekt nám umožnil rozšíriť hranice tanečnej kreativity a priniesol radosť a naplnenie.