Centrum Technopol

Tanečná akadémia Dansovia organizuje svoje akcie aj v priestrannej tanečnej sále v Centre Technopol na Kutlíkovej 17. Tento impozantný priestor, s rozlohou až 330 m², je navrhnutý tak, aby dokázal uspokojiť potreby a očakávania našich tanečníkov a návštevníkov.

Veľká tanečná sála nám umožňuje usporiadať rôznorodé podujatia a akcie, ktoré sú charakteristické pre Tanečnú akadémiu Dansovia. Patrí sem napríklad Cena Modráka, v rámci ktorej odmeňujeme a oslavujeme vynikajúce tanečné výkony našich talentovaných tanečníkov. Táto tanečná sála ideálnym miestom pre záverečné vystúpenie, kde naši tanečníci ukážu svoje skúsenosti a pokroky, ktoré dosiahli počas celého roka. Okrem toho v tanečnej sále Technopol organizujeme Tanečný kurz pre stredné školy a prestížny Venčekový bál, na ktorom mládežníci predvedú svojim rodičom a hosťom všetko, čo sa na Základnom kurze spoločenského tanca a protokolu naučili.

Kongresová sála v Centre Technopol je zaujímavým priestorom, ktorý má jedinečnú vlastnosť – dá sa rozdeliť na tri samostatné menšie sály. Táto flexibilita nám umožňuje prispôsobiť sa rôznym potrebám a aktivitám, ktoré chceme organizovať. Môžeme tak vytvoriť priestor pre rôzne tanečné tréningy alebo súkromné lekcie. Týmto spôsobom vytvárame optimálne prostredie pre našich tanečníkov, kde môžu rozvíjať svoje tanečné schopnosti a zručnosti.

Ako sa dostať do tanečnej sály v Technopole:
Ak sa chcete dostať do tanečnej sály v Centre Technopol na Kutlíkovej 17, máte k dispozícii niekoľko možností. Pre pohodlnú verejnú dopravu je najlepšou voľbou autobus. V blízkosti Technopolu sa nachádza zastávka Kutlíkova, na ktorej stoja autobusy 83, 92, 95, 98, 99 a 192.

Pre tých, ktorí preferujú cestovanie autom, je k dispozícii dostatok parkovacích miest v okolí Technopolu. Môžete využiť parkovanie priamo na mieste, ktoré je spravidla dostupné pre návštevníkov prvú hodinu zdarma a následne každú ďalšiu začatú 1/2-hodinu za 0,50 €.

Odkaz na google maps.