Holíčska 50

Tanečná akadémia Dansovia sa nachádza v priestoroch Základnej školy na Holíčskej 50 v Petržalke. Na ploche 400 m2 máme 3 klimatizované tanečné sály. Každá je v inej farbe a obsahuje veľké zrkadlá, baletné tyče a kvalitný parket. Sály dopĺňajú jedinečné, milé detské kresielka, ktoré používame aj na rôznych sprievodných akciách Dansovie alebo na detských oslavách. Na sálach nám spríjemňujú atmosféru veľké, živé stromy Fikusu benjamína. Priestory tanečnej školy sú vybavené profesionálnym ozvučením – bezdrôtovým hudobným systémom.

V tanečnej sa nachádzajú 2 samostatné šatne, bar, malá knižnica, pohodlné kreslá pre rodičov a detské stoličky na chodbe. Vstupnú chodbu lemujú nástenky s fotkami detí z rôznych akcií Dansovie, ktoré nám pripomínajú nezabudnuteľné spoločné chvíle. Atmosféru tanečnej školy skvelo dopĺňajú príjemné farby našich priestorov. V našej zvieracej ríši nájdete Tarbíkov afrických, Gekony, Agamy, Žabky pralesničky, Chameleona a 4 akvária s rybičkami.
K vybaveniu patrí aj Apple TV, Xbox Kinect, plátno, projektor, okrúhle stoly, pingpongový stôl alebo gril.

Máme k dispozícii bohatú výzdobu na tématické akcie k Halloweenu, Vianociam a Veľkej noci. Veľkou atrakciou je vláčik, ktorý premáva dookola celej chodby. Na stavbu trate bolo použitých 100 metrov koľají (v mierke G – 1:22,5). Vláčik vydáva originálne zvuky, vypúšťa paru a nechýba ani vlakové depo. Pred vchodom tanečnej akadémie sa nachádza nádherná záhradka, kde sme postavili niekoľko búdok pre vtáčikov, domčeky pre netopiere a ježkov, krmítka pre sovy a veveričky, a dokonca aj hmyzí hotel. Na tejto záhradke rastú rôzne stromy a rastliny, o ktoré sa Peťo s láskou stará.

Ako sa dostať do tanečnej akadémie Dansovia:
Ak sa chcete dostať do tanečnej akadémie Dansovia na Holičskej 50, máte niekoľko možností. Verejná doprava je jednou z pohodlných možností, ktorú môžete využiť. V blízkosti tanečnej akadémie sa nachádzajú zastávky Holíčska (99, 94, 68) a Smolenická (93, 94, 98, 68, 59, 196).

Pre tých, ktorí preferujú cestovanie autom, je k dispozícii verejné parkovisko v okolí tanečnej akadémie Dansovia a Základnej školy na Holíčskej 50.

Odkaz na google maps.